Testimonials

Customer success stories

These photos have been sent to us by satisfied customers who have achieved these results thanks to our service. These are 100% real people who have achieved weight loss. Our service will help you lose weight!

Kaili
Hello! I have been considering for a long time whether Ihave the courage to add a picture of myself here, but since I am so happy with my achievement, then I thought I willstill sharemy happiness with you. My achievement is3 months and 33 pounds lost. I was 213 poundsat the beginning and then 179 pounds. The long road is still ahead, but over the past 3 months I see that everything is possible!!
Aili-Malle
I reached5 months in Fitlap today, and just today, the weight was exactly 22 pounds lost. Before I weighed 176 pounds, and now I weigh154 pounds. Here are my pictures before and after. On the tablet, these beautiful dark ones were received, but some kind of change is noticeable. I followed the plan as much as I could and was able to. I did a little work, only those small 15 minutes. I'm so glad I got out of a big load, it's much easier to be. I'm even healthier as if I were younger. Yes, FitLap also works for seniors!
Jana (14 pounds lost)
Merle (16 pounds lost)
Kadi Orm
Aitähh Fitlap! Minu teekond sai alguse siis, kui kaalu number ületas kahekohalise numbri. See nr, mis mulle kaalult otsa vaatas, oli ikka kohutav. Enesehinnang muidugi väga madal ja ammugi ei julgenud ma jõusaali või rühmatreeningusse minna. 2015.a. augustis võtsin vastu otsuse, et hakkan käima jõusaalis. Polnud ühtegi eesmärki peale kaalu kaotamist. Ühtäkki tekkisidki trennipäevad. Kui juhtuski haigus mind "kollitama" trennipäevadel, siis tekkisid süümekad- teadsin, et pean kusagil mujal olema, kui kodus. Sõbrannaga võtsime osa kaalustalla.ee loosist, kus me mõlemad võitsime kuu aja programmi kasutuse. Siis isegi Fitlapi polnud veel olemas. Hakkasin vaikselt järgima tublide muutujate pilte ja lugusid ning see innustas mind ka väga palju. 2016 a veebraris käisin sünnipäeval, kus mu tädi ütles, et ta on Fitlapi teinud 3 kuud ja kaotanud 11 kg ja ta on näinud, et ma Fitlapi teemas Facebookis jälgimas aga kas ma ei olegi Fitlapiga ühinenud?!. See, kuidas ta muutunud oli ja kuidas ta rääkis sellest programmist nii õhinal ja ütles, et ta on täielik fänn, pani mind ka koheselt Fitlapiga liitumist soetama. Ühinesin Fitlapiga veebruari kuu viimasel päeval. Praktiliselt 2 kuud peale esimese pildi tegemist. Esimese 4 kuuga oligi u 10 kg kadunud. Suvel oli veidi raskem jälgida ja nüüd üritan ennast taas kokku võtta ja tubliks hakata. Olin juba suhteliselt lootuse kaotanud ja ei uskunud, et miskit võiks minu puhul toimida. Nüüd aga olen nii rahul ja jätkan oma teekonda. Aitähh Fitlap! Tänan toetus eest! Kadi
Katrin
Thanks for Fitlap! :) A few more years, and then I'll keep my mark! :)
Ruth
I'll hang up a 27 poundlighter image of me. I have been with Fitlap since August this year. Thank youFitlap. In the new year, I will move eagerlyforward :-)
Mari
In almost 5 months I have lost 44 pounds and 21 inches.Thank youFitlap! :-)
Anu (23 pounds lost)
Kätlin (44 pounds lost)

MAKE YOUR FIRST STEP AND MAKE YOUR DREAMS COME TRUE!


Want to start losing fat now and achieve your dream body? It's never late and there is no better time than right now. Fitlap is for you if you want to lose weight and become healthier without feeling hungry.

Choose healthy eating period for you

Choose payment method

Mobile payment

Monthly subscription

Subscription adds to your monthly phone bill.

14.99€ per month

Chosen

Enter your phone number

After entering your number we will send you SMS with confirmation code